Kurumsal

KURUMSAL

Kurumsal felsefesini kurucumuz olan Sayın Hayrettin Bozan’dan alan Furcan Şirketler Grubu; bugün tüm uzmanlık alanlarıyla bölgesel ve ulusal pazarlarda faaliyetlerine ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

Furcan Yedek Parça ise şirketler grubumuzun kurulduğu günden bu yana amiral gemilerinden birisidir. Güçlü finansal altyapısı ve operasyonel yeteneği ile sizin için çalışıyor ve hizmet üretiyoruz.

Ağır vasıta yedek parça konusunda Türkiye’nin sayılı dağıtımcıları arasına girmemizin temelinde alanımıza odaklanmamız yatmaktadır. Ağır vasıta yedek parça karmaşık ve komplike bir alandır. Bu noktada müşteri temsilcilerimizin sektörel ve marka düzeyinde uzmanlaşması müşterilerimiz nezdinde hayati bir konudur.

Toptan ve Perakende Satışını yaptığımız; MERCEDES, MAN, FORD, BMC VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO, RENAULT ağır vasıta yedek parçalarını en efektif fiyat ve hızlı teslimatla müşterilerimize sunuyoruz.

Satışını Yaptığımız Ürün Grupları

– Hareketli Motor Parçaları
– Sabit Motor Parçaları
-Fren Balataları
– Ön Takım / Rulman Parçaları
– Debriyaj/Defransiyel Parçaları
– Isıtma / Soğutma Parçaları
– Kauçuk Teller
– Elektrik / Aydınlatma Parçaları
– Kaporta Parçaları
-Sarf Malzemeleri

Furcan Yedek Parça olarak; kurum kültürünün odağına insanı ve müşterilerinin memnuniyetini koyarız. Tüm süreç yönetimlerimizde güven, ürün ve hizmet kalitesini hedeflerken; Kurumsal altyapımız uluslararası standartlara göre oluşturulmuş ve bağımsız denetim şirketlerince periyodik denetimlere tabi tutulmaktadır. Kurumsal altyapının iyileştirme süreçleri bizi geliştirirken; bu değişimi müşterilerimize pozitif yansıması bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Furcan ailesi olarak tüm çalışanlarımız bizim en büyük gücümüz ve sermayemizdir. Her biri kendi alanında uzman ve deneyimli 105 çalışanımızla her gün iş proseslerimizi gözden geçiriyor ve sahaya iniyoruz. Çalışanlarımıza verdiğimiz periyodik eğitimlerle; iş güvenliğinden çevreye, kurumsal iletişimden, müşteri ilişkilerine kadar ki eğitimler uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Bölgesel sektör lideri olarak 24 yıldır ulusal ve uluslararası pazarlarda ülkemiz için çalışıyor değer üretiyoruz.

Sizi Diyarbakır’ın en büyük servis yerleşkesinde; (8.000 m2 kapalı, 5.000m2 açık) vizyoner iş kültürümüzü yaşamaya bekliyoruz.

Saygılarımızla